Víkend bylinkového vaření a povídání v Beskydech

mapa není k dispozici

Datum / čas
06.05.2022 - 08.05.2022
16:00 - 14:00

Místo konání
Chalupa Zadarov II


Víkend plný jarního vaření z divokých bylin, povídání o bylinkách, jejích účincích, přírodní lékárně a magii rostlin, v roubené chaloupce na překrásném místě u lesa v obci Ostravice, s překrásnými výhledy do údolí. Jedinými sousedy jsou snad jen ovečky, které se poblíž pasou a patří k chaloupce.

Příjezd v pátek od 16.hodiny a odjezd v neděli do 14.hodiny.

Celý víkend budeme společně vařit z bylin, které si natrháme v přírodě, ochutnávat, nahlédnete nejen do pokrmů z divokých bylin, ale i do tajů fermentace a klíčení, budete relaxovat, popíjet májové bylinkové čaje. Strava je vegetariánská, s možností stravy veganské, pokud by bylo potřeba. 

Navečer si přizveme k povídání Lenku Urban, která nás zasvětí při večerním ohni do tajů 5 jazyků lásky. Pokud máte kytaru a umíte hrát, vemte s sebou, budu ráda.  

Věřím, že si spoustu zážitků a ochutnávek odnesete. Horské prostředí Beskyd pod horou Smrk s vůní bylin, přírody a dobrého jídla vás krásně naladí.  

Cena 4 200 Kč – plná penze plus ubytování 

Je možno zaplatit buď celou částku najednou, nebo jen zálohu 2 100 Kč a doplatek na místě. Záloha je vždy nevratná, je možnost za sebe zaslat jen náhradníka.

U chaloupky je možnost parkování. Bližší informace a přihlášky do konce března 2022

 kontakt : zasipkovymkerem@gmail.com

 

Rezervace

Rezervace jsou uzavřeny.

2 thoughts on “Víkend bylinkového vaření a povídání v Beskydech”

    1. Strava je založená vegetariánsky, ale určitě se nají i přiznivci stravy veganské. Budeme společně vařit, ochutnávat a jíst. Vše bude samozřejmě založeno na dobrovolnosti. Strava bude obsahovat fermentované věci, semínka, bylinky, ořechy, pomazánky na luštěninovém základu, ořechové paštiky, sýry, klíčky. Vajíčka a mléko používat určitě nebudeme. Budeme prostě jíst samé výživné dobroty a pít bylinkové čaje, či limonády. Naučíme se kvasit a vařit jednoduchá jídla z divokých bylin a další dobroty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *