Šípkovo bylinkový víkend

mapa není k dispozici

Datum / čas
27.09.2024 - 29.09.2024
18:00 - 13:00

Místo konání
Chalupa Zadarov II


Sejdeme se na Chalupě Zadarov II, již potřetí , tentokrát v podzimním kabátku. 

V podzimní atmosféře si budeme povídat, vařit a ochutnávat nejen podzimní plody, ale i kořeny. Společnost nám budou dělat nejen divoké podzimní plody šípků, trnky, jeřabiny, hlohu, ale i plody zahradní a kořeny rostlin. Budeme vařit šípkové speciality, ochutnávat dobroty,  nebudou chybět octy a kvašené produkty, které již k podzimu patří. 

Víkendový pobyt pořádám vždy v roce jen jeden.Stal se mou srdcovkou. Každoročně se sejde úplně jiná skupina, která si vytvoří svou, jedinečnou atmosféru. Chalupa Zadarov II nám k atmosféře poskytne každoročně překrásné prostory u lesíka.  

Letos( rok 2023) setkání bylo opět jiné. Sešla se rozdílná věková skupina  a přesto si všichni rozuměli. Večer jsme se přivítaly růžovým punčem, představily, povečeřely  a celým večerem se již nesla atmosféra bylinek pro další dny. 

Sobotní svatojánský rituál se zapsal hluboko, neb jsme pouštěly vše, co odejít má a vítaly vše, co přijít má..

 

 

Po celou dobu kurzu se povídalo nejen o vaření, ale Lenka Urban nás zavedla do vaření vědomého. Lenku si určitě jako hosta opět přizvu. Její přínos je vždy super.  

Pokud nám osud napoví, chtěla bych přizvat ještě dalšího hosta, tak uvidíme. Každopádně si určitě užijete i mé společnosti s bylinkami a vařením.  Postupně budu vkládat program

Pokud jsem vás malinko navnadila, pak je jen nutno zarezervovat si místo, a to zaplacením zálohy. Zaplacená záloha je předpokladem rezervace na kurzu.

Proto prosím o úhradu částky 2100 Kč.  Záloha je nevratná, je možnost zaslat pouze náhradníka Doplatky buď na místě nebo před kurzem na účet. 

Budu se těšit na setkání roku 2024 na Chalupě Zadarov II

Cena kurzu 4 300 Kč je garantována do konce roku. V případě úpravy ceny od pronajímatele, bude cena kurzu upravena i u nás. Pokud budete mít kurz již zaplacen, cena zůstává

 

 

 

Rezervace

Přihlaste se k odběru novinek!

Tato událost je již plně obsazena.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *