UPOZORNĚNÍ

Výmaz z Fb

Vyhlížíme světýlko na konci tunelu, vyhlížíme naději. Naději, že zítřek bude lepší.

Všichni jsme si prošli nějakým uvědoměním, nějakou velkou změnou. Některé změny zatím nechápeme, některé jsme již pochopili. Vše nám ale asi ukáže jen čas.

Já osobně jsem vděčná za založení tohoto blogu . Dal mi možnost spojit se s vámi v době, kdy přestaly fungovat mé stránky na FB . Dodnes nevím jaké zásady jsem porušila, ale asi na to už nepřijdu, neb chybí komunikace. Po měsíci jsem založila stránky nové a začala psát svůj příběh podruhé. Moc jsem se na to těšila.

Do druhého pokusu jsem šla s otevřeným srdcem, odhodlaná nebrat si nic osobně a prostě předávat svou radost dál těm, kteří milují svět bylin jako já. Jenže, Facebook si myslí své.

Našel podobnost stránek, které byly odstraněny pro porušení zásad komunity , aniž by mi řekl co jsem porušila, a zrušil mé stránky podruhé.

Zatím nemám sílu začít psát příběh potřetí.

A tak se stahuju opět jen zde, na svůj blog a na instagram Za šípkovým keřem, kde zatím existuji, i když nevím, na jak dlouho.

Snad mi osud chce říct, začni jinak. Než ale přijdu na to jak, přesouvám se zde.

Mějte krásný adventní čas i přesto, že se věci nedějí někdy tak, jak bychom chtěli. Věřím stále, že i tohle má svůj důvod, který se později ukáže. ♥

2 thoughts on “Výmaz z Fb”

  1. Držím palce. Určitě si najdou lidé cestu i na tento blog. Je zde spousta inspirace. Těším se na každý nový příspěvek 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *